МодифікованийШпон ЕБЕН БОЛІВІЙСЬКИЙ виготовлений з натуральної, м’якої, швидко зростаючої деревини. Отримують данийШпон з великої кількості тонких шарів деревини, пофарбованих окремо і складених в один блок за спеціальною технологією, таким чином, що виходить суцільний масив. Ця технологія відповідає сучасним екологічним вимогам і задовільняє потреби в отриманні нової текстури деревини.

Якісною відмінністю модифікованогоШпону є те, що він може як і не повторювати жодну зі справжніх порід деревини, так і повністю імітувати будь яку породу дерева, має чітко виражену структуру, малюнок і колір. Малюнок і структураШпону ЕБЕН БОЛІВІЙСЬКОГО є рівномірною і повторюваною, що вкрай важливо при серійному виробництві.

Лаконічність – головна риса інтер’єру спальні в сучасному стилі. Обробка підлоги, фасадів, стін з натуральних матеріалів є ідеальним способом для створення заспокійливої атмосфери у зонах відпочинку. 

Презентуємо Вам зовнішній вигляд кімнати комфорту створену на основіШпону, як декоративної функції. У виконаному проекті використовували на МДФ основу – модифікованийШпон ЕБЕН БОЛІВІЙСЬКИЙ


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ЕБЕН БОЛІВІЙСЬКИЙ HEB 46

  • Виробник: Classic Vener
  • Код товару: HEB 46
  • Наявність: В наявності
  • $240.00

  • Без ПДВ: $240.00

Теги: МодифікованийШпон