МодифікованийШпон ГОРІХ БАЛТІМОР виготовлений з натуральної, м’якої, швидко зростаючої деревини. Отримують данийШпон з великої кількості тонких шарів деревини, пофарбованих окремо і складених в один блок за спеціальною технологією, таким чином, що виходить суцільний масив. Ця технологія відповідає сучасним екологічним вимогам і задовільняє потреби в отриманні нової текстури деревини.
Якісною відмінністю модифікованогоШпону є те, що він може як і не повторювати жодну зі справжніх порід деревини, так і повністю імітувати будь яку породу дерева, має чітко виражену структуру, малюнок і колір. Малюнок і структураШпону ГОРІХА БАЛТІМОР є рівномірною і повторюваною, що вкрай важливо при серійному виробництві.Створи вийняткову красу посеред буднів! Завдяки динаміці ліній ми передаємо неповторну красу натуральних фасадів створених ізШпону файн-лайн ГОРІХ БАЛТІМОР. Живий матеріал модифікованогоШпону від Classic Veneer та чисті лінії створюють настрій всього інтер’єру.

Готова пропозиція для довершення ідеальних фасадів – акриловий, прозорий, матовий лак ACRYSTONE PLUS 5312 Е,  від Verinlegno готовий надати матеріалам: відмінну прозорість, хороший блиск, високу твердість, надзвичайна стійкість, захист меблів від подряпин, захист від хімічних та температурних впливів та вологи, незмінність кольору і довговічність.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ГОРІХ БАЛТІМОР ORB 65

  • Виробник: Classic Vener
  • Код товару: ORB 65
  • Наявність: В наявності
  • $2900.00

  • Без ПДВ: $2900.00

Рекомендовані товари

ГОРІХ САЛЕРНО ORS 74

ГОРІХ САЛЕРНО ORS 74

МодифікованийШпон ГОРІХ САЛЕРНО виготовлений з натуральної швидко зростаючої деревини. ОтримуютьШпон..

$240.00 Без ПДВ: $240.00

ДУБ ВІНТЕР DAW 68

ДУБ ВІНТЕР DAW 68

МодифікованШпон ДУБ ВІНТЕР виготовлений з натуральної, м’якої, швидко зростаючої деревини. Отримують..

$3000.00 Без ПДВ: $3000.00